Place |
Family, Name |
Dance club |
Country |
1 place |
NOWAK SAWIN | UP 2 EXCELLENCE BYDGOSZCZ |
|
2 place |
SZMELC MICHAŁ | UNIQUE STUDIO BYDGOSZCZ |
|
3 place |
MOTYCZYŃŚKI WIKTOR | EAST SIDE DANCE ACADEMY WARSZAWA |
|
4 place |
GERASIK SEBASTIAN | EGURROLA DANCE STUDIO WARSZAWA |
|
5 place |
RAJ GRZEGORZ | DNA DANCE STUDIO ŁÓDŹ |
|
6 place |
WIŚNIEWSKI OLIWIER | UP 2 EXCELLENCE BYDGOSZCZ |
|
7 place |
KULIKOWSKI MICHAŁ | EGURROLA DANCE STUDIO WARSZAWA |
|
8 place |
WOCH GRACJAN | DNA DANCE STUDIO ŁÓDŹ |
|
8 place |
PĘKALSKI WIKTOR | EAST SIDE DANCE ACADEMY WARSZAWA |
|
8 place |
ZAWILIŃSKI BARTOSZ | EGURROLA DANCE STUDIO WARSZAWA |
|
11 place |
NAWARA MIŁOSZ | KDANCE STUDIO JAWOR |
|
11 place |
BIERNACKI IGOR | FANTASY DANCE ACADEMY ŁÓDŹ |
|
13 place |
DOLEWKO PAWEŁ | EAST SIDE DANCE ACADEMY WARSZAWA |
|
13 place |
KOWALCZYK JAKUB | EGURROLA DANCE STUDIO WARSZAWA |
|
13 place |
LEWANDOWSKI MARCEL | UP 2 EXCELLENCE BYDGOSZCZ |
|
16 place |
KAŹMIERCZAK KAJETAN | UP 2 EXCELLENCE BYDGOSZCZ |
|
16 place |
ADAMUS DAWID | ROCKSTEP RADOM |
|
16 place |
KRAJEWSKI ROBERT | SRT KONTRAST POZNAŃ |
|
16 place |
LASKOWSKI ADRIAN | OPALENICA DANCE STUDIO |
|
16 place |
LEWANDOWSKI JAN | EAST SIDE DANCE ACADEMY WARSZAWA |
|
16 place |
RZESZUTO JAKUB | NO LIMIT DANCE ACADEMY NOWY SĄCZ |
|
22 place |
KACPRZAK MARIUSZ | CZARNE STOPY ŁÓDŹ |
|
22 place |
NOWAK BŁAŻEJ | IDOL FABRYKA TAŃCA RADOM |
|
22 place |
KOJ KACPER | R&D STUDIO TAŃCA SPIN RUMIA |
|
22 place |
SZCZEPOCKI JAN | EAST SIDE DANCE ACADEMY WARSZAWA |
|
22 place |
ZIÓŁKOWSKI MARCEL | UP 2 EXCELLENCE BYDGOSZCZ |
|
27 place |
OLEKSIAK FILIP | EAST SIDE DANCE ACADEMY WARSZAWA |
|
27 place |
KRZANOWSKI JULIAN | UNIQUE STUDIO BYDGOSZCZ |
|
29 place |
KUBINOWSKI KACPER | EAST SIDE DANCE ACADEMY WARSZAWA |
|
29 place |
KALINA TYMOTEUSZ | NO LIMIT DANCE ACADEMY NOWY SĄCZ |
|
31 place |
ZAGAJSKI FILIP | NO LIMIT DANCE ACADEMY NOWY SĄCZ |
|
31 place |
WOSZCZYK MACIEJ | CZARNE STOPY ŁÓDŹ |
|
33 place |
JAŚKIEWICZ PIOTR | NO LIMIT DANCE ACADEMY NOWY SĄCZ |